У Тернополі провели Відкритий чемпіонат міста з плавання

У Тернополі провели Відкритий чемпіонат міста з плавання

Упродовж двох днів у басейні Дитячо-юнацької спортивної школи №2 з нагоди Дня Збройних Сил України тривав Відкритий чемпіонат Тернополя з плавання повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Присвячено захід пам’яті колишнього вихованця школи, воїна АТО, бійця 73 центру спецоперацій Юрія Горайського, який у 2016 році загинув під час російсько-української війни. У перший день змагань, 6 грудня, виступали юні спортсмени. Понад 180 хлопців та дівчат віком від 10 до 16 років (вікові категорії 2003-2005 та 2006-2009 років народження) змагались у чотирьох стилях плавання: вільному, на спині, брас та батерфляй. Долали дистанції 50, 100 та 200 м. У комплексному плаванні – 100 й 200 м. За перемогу боролись 10 команд з Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Червонограда, Хмельницького, Вінниці, Теофіполя та Вараша.

Стартував чемпіонат парадом учасників, на якому були присутні батьки Юрія Горайського Марія та Володимир, його дружина Наталя, побратим Роман Павлишин, а також заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

«Відкритий чемпіонат Тернополя з плавання ми щорічно традиційно проводимо до Дня Збройних Сил України, а пам’яті Юрія Горайського – третій рік поспіль. Ми організовуємо ці змагання, щоб популяризувати плавання, спорт, здоровий спосіб життя та щоб наше молоде покоління пам’ятало про сильних духом патріотів – захисників України, і, зокрема, про нашого славного земляка – Юрія Горайського», – повідомив голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Тернопільській області Олександр Малашевський.

У старшій віковій групі серед хлопців першість здобув Богдан Кириленко (м. Хмельницький); у молодшій віковій групі серед хлопців переміг Максим Берков (м. Одеса); у старшій групі серед дівчат перше місце посіла Аліна Башловка (м. Червоноград); у молодшій групі серед дівчат перемогу виборола Софія Пинденівська (м. Тернопіль).

За найбільшу кількість балів під час виконання завдань кубки отримали тернополяни Сергій Лісобей та Тетяна Кучеренко.

Наступного дня, в суботу, 7 грудня, у швидкості та майстерності плавання змагались військовослужбовці й представники силових структур.

Юрій Горайський, у пам’ять про якого провели цей чемпіонат – родом із села Біла Тернопільського району. Працював головою Збаразької районної державної адміністрації з травня 2014 року до квітня 2015 року. Був українським громадсько-політичним діячем, підприємцем. Служив бійцем 73-го морського центру спецоперацій – стрільцем-регулювальником комендантського відділення комендантського взводу комендантської роти, матросом 73-го морського центру спеціальних операцій (Очаків). Під час розвідки на Маріупольському напрямку передовий дозор «морських котиків», у якому був Юрій Горайський, вийшов на висоту в районі Докучаєвська Донецької області, де наштовхнувся на диверсійно-розвідувальну групу противника. Під час ближнього бою Юрій Горайський отримав поранення та загинув.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *