У Козові встановили пам’ятник жертвам Чорнобиля

У Козові встановили пам’ятник жертвам Чорнобиля

Монумент відкрили і освятили папередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства, яка трапилася вона в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської електростанції.

Урочисті заходи відбулись за участю представників місцевої влади, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, громадськості.

– Дуже символічно, що відкриття пам’ятника стало можливим саме у цей день, коли кожен із нас подумки дякує тим героям, мужнім, відважним людям, які ціною свого здоров’я та життя вберегли нас і весь світ від жахливих наслідків Чорнобильської катастрофи, – зазначив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей. – Також не менш символічним є те, що його спорудили поблизу пожежно-рятувального підрозділу, адже в числі перших, хто вступив у боротьбу зі смертельним атомом були вогнеборці. І ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла!.

Під час урочистостей учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вручили нагороди і грамоти. Отці місцевих церков освятили пам’ятник та відправили панахиду. До монументу поклали квіти.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *