У Кременці змагаються саночники з усієї України

На навчально-спортивній базі «Кременець» завершився чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед юніорів.Такі змагання тривали з 1 до 4 серпня за участі близько тридцяти спортсменів. За інформацією КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту», переможницею серед юніорок стала Туницька Юліанна (Кременець), «срібло» завоювала Смага Олена (Львів), «бронза» – у Хитренко Наташі (Кременець). Серед юніорів переміг Стахів Ігор(Львів), «срібло» та «бронза» у Волянюка Олеся та Сохацького Олександра (Кременець).

В естафеті перемогу здобула команда «Львів-1», друге і третє місце завоювали «Кременець-2» та «Кременець-1». Кременецькі спортсмени є вихованцями обласної ДЮСШ із зимових видів спорту та обласної ШВСМ.

А цими днями в Кременці в рамках Літнього чемпіонату України із санного спорту на санкороликах змагаються чоловіки та жінки. Наразі тривають тренувальні заїзди, а власне чемпіонат проходитиме 8 серпня. У програмі о 9 годині – урочисте відкриття, з 10-тої години – змагальні заїзди в одномісних санях, об 11-30 розпочнеться естафета (командна гонка), а на 12-30 запланована урочиста церемонія нагородження переможців та призерів.

Організаторами змагань виступили Міністерство мооді і спорту УКраїни, Феераця санного спорту України, управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту».