Увага! На перехресті вулиць Крушельницької та Хмельницького зміниться дорожній рух

Увага! На перехресті вулиць Крушельницької та Хмельницького зміниться дорожній рух

Від п’ятниці, 9 серпня, у Тернополі буде запроваджено тимчасову експерементальну схему організації дорожнього руху з влаштування транспортної розв’язки на вул. Б. Хмельницького – вул. С. Крушельницької. На цьому перехресті, зокрема, буде тимчасово влаштований круговий рух транспорту. Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Зі слів міського голови Сергія Надала, рішення змінити та удосконалити організацію дорожнього руху на даному перехресті було прийняте через те, що перед двоарковим мостом зі сторони вул. С. Крушельницької часто виникають дорожньо-транспортні пригоди та спостерігається велике скупчення машин і ускладнений рух громадського транспорту.

«У минулому році компанія «Дорньєр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» надала нам власні пропозиції щодо зміни схеми організації дорожнього руху на перетині вул. С. Крушельницької та вул. Б. Хмельницького, і від початку цього року співробітники поліції спільно з проектантами розробляли та обирали оптимальний варіант руху транспорту на вказаній ділянці дороги, – розповідає міський голова Сергій Надал. –  Як результат, вирішено, що впродовж цих вихідних, коли завантаженість доріг буде нижчою, тут буде влаштовано експерементальну схему організації дорожнього руху, а саме- кільцевий рух транспорту. Якщо така схема дасть позитивні результати і тернополяни підтримають іі, незабаром тут проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з відповідною розміткою та додатковими засобами організації дорожнього руху».

Прохання до водіїв бути уважними, звертати увагу на нові дорожні знаки та дбати про власну безпеку і безпеку інших.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *