У Підволочиську присвятили матч до Дня Захисників України та ветеранам футболу (ФОТО)

Ветерани українського футболу подарували свято вболівальникам Підволочиська, провівши матч з ветеранами місцевої команди «Агробізнес-Збруч». Гра була присвячена до Дня Захисників України, а також з нагоди 10-річчя перемоги підволочиського «Збруча» в кубку України серед ветеранів 45+. Про це повідомляє сайт АФТ.
Збірна ветеранів впевнено, але не без проблем, перемогла суперника 2:1. Збірна з перших хвилин показала свій рівень та клас і на початку гри О. Собуцький ударом головою замкнув передачу з лівого флангу. А в одній із атак теж першого тайму відзначився А. Старгородський. У другій частині матчі гості контролювали гру, але своїм шансом скористався гравець «Збруча» А. Мельник, який перекинув м’яча через воротаря.
Ветерани мали гарну нагоду зустрітися зі старими друзями по футбольних полях, поспілкуватися, зробити на згадку спільні фото. А після гри всі разом відправились у сусідній Волочиськ, де з задоволенням подивилися матч першої ліги «Агробізнес» – «Авангард» (Краматорськ).