У поліції Тернопільщини розповіли про ситуацію з коронавірусом у Почаївській лаврі

У поліції Тернопільщини розповіли про ситуацію з коронавірусом у Почаївській лаврі

Правоохоронці перевірили інформацію щодо можливого зараження громадян Молдови коронавірусною інфекцією під час відвідування Почаївської лаври.
Про це йдеться у повідомленні на сайті ГУ НПУ в Тернопільській області.
У суботу, 21 березня, в Інтернеті з’явилася інформація про те, що нібито шестеро громадян Молдови заразилися коронавірусом під час паломницької поїздки до Почаївської Свято-Успенської лаври, що на Тернопільщині. У статті йдеться, що група з 70 осіб приїжджала на екскурсію до монастиря двома автобусами.
«За вказівкою керівництва ГУНП в Тернопільській області відомості за даним фактом правоохоронці внесли в «Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення» та провели перевірку. Поліцейські поспілкувалися з настоятелем та іншими відповідальними особами Почаївської лаври. За словами представників монастиря, останнім часом паломники приїжджали до лаври, але лише на легкових транспортних засобах, жодних автобусних екскурсій не було. У монастирі, як стверджують його працівники, осіб з ознаками вірусної інфекції не виявлено», – повідомили у поліції.
У відомстві зазначили, що на території Почаївської лаври працює медичний кабінет та проводиться постійна дезінфекція усіх приміщень.
«На період карантину екскурсії призупинені. Місцеві медики також підтвердили, що мешканці Почаєва, а також особи, які відвідували монастир, до них з ознаками будь-якої вірусної інфекції не зверталися», – відзвітували поліцейські.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares