У промисловості Тернопільщини – суттєвий спад

У промисловості Тернопільщини – суттєвий спад

На Тернопільщині в січні-квітні цього року в добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції скоротився на 1,6%.

У переробній промисловості обсяги виробництва продукції знизились на 19,9%. Зменшення виробництва продукції відбулось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 60,5%, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 30,8%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 30,2%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 28,8%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 22,3%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 14,5%.

Водночас, досягнуто зростання промислового виробництва на 2,5% підприємствами машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції знизились на 6,2%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares