У селі Вищі Луб`янки на Тернопільщині діти виготовили велетенську листівку для військових (ФОТО)

У селі Вищі Луб`янки на Тернопільщині діти виготовили велетенську листівку для військових (ФОТО)

Діти та молодь парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Вищі Луб’янки Збаразького району та парафії перенесення мощей св. Миколая села Новий Рогівець взяли участь у християнському таборі «Веселі канікули з Богом».

IMG_0005

Таке свято для них влаштував о. Назарій Вінтонюк, а допомагали йому брати-семінаристи з Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого та місцеві аніматори, повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ.

IMG_0056

Метою табору було залучити якомога більше дітей та молодих людей до церкви і допомогти їм пізнати світлу постать митрополита Андрея Шептицького, а відтак через його приклад виховувати в них почуття патріотизму, терпеливість, лагідність та милосердя.

IMG_0089

“Втіленню мети сприяла дуже насичена програма табору, – розповів о. Назарій Вінтонюк. – Кожен день розпочинався із зустрічі дітей з Ісусом у Божому храмі на Святій Літургії. Не було часу сумувати на веселих канікулах. Опісля Святої літургії на дітей чекали енергійні банси, подорож у минуле, де вони знайомилися з митрополитом Андреєм, цікаві і доступні катехизації, душевні пісні, малі ігри, естафети, майстерки і найочікуваніші великі ігри, що згуртували дітей, зробили їх єдиним цілим. На таборі панувала атмосфера любові, радості та миру».

IMG_0103

Своєю любов’ю діти поділилися з солдатами, що на Сході. Хлопчики й дівчатка виготовили велетенську листівку із щирими побажаннями миру і любові. Неймовірно проникливим вийшло відео-звернення дітей до солдат в мережі youtube.

IMG_0160

На завершення табору відбувся святковий концерт. Батьки мали змогу побачити чого їх діти навчилися і якими дружніми вони стали. Солодкий стіл і ватра увінчали закінчення свята, що подарувало так багато позитивних емоцій і переживань.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *