У Шумську відбувся забіг-плогінг «Люблю своє місто» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Минулий недільний ранок у Шумську розпочався для активних жителів громади на площі перед адмінбудинком з драйвовою музикою. На площі розпочалася ранкова танцювальна руханка з мером «Полиш свої лінощі хоч на хвилинку, іди разом з мером робити розминку». Учні Шумського ліцею задавали ритм усім присутнім, які не зважали на свій вік, посади та статус.

Після танцювальної розминки усі присутні активно з позитивним настроєм розпочали забіг-плогінг «Люблю своє місто», який стартував від адмінбудинку до парку «Соснина» з одночасним збором сміття. Учасникам роздали сміттєві пакети та рукавички.

Плогінг – новий рух серед еко-активістів та фізично активних людей. Мета проста: замість пробіжки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають узбіччя. Такий формат проведення вдале поєднання: і певний вид фітнесу, і міні-суботник, інформує сайт міської ради.

Учасникам плогінгу сподобався формат заходу та висловлювали побажання, щоб частіше проводити такі заходи.

Міська рада вдячна усім, хто приєднався до екоакції, хто проявляє активність та зацікавленість до життєдіяльності громади.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares