У тернопільських пауерліфтерів два «золота», «срібло» і дві «бронзи» в Коломиї

У Коломиї провели Кубок України з пауерліфтингу. Учасниками змагань стали понад 200 спортсменів із 18 областей України. Вдало виступила на турнірі і збірна Тернопільської області. Так, серед дівчат у ваговій 47 кг 15-річна Марія Полянська посіла перше місце, виконавши при цьому норматив майстра спорту України. Як повідомив тренер команди Ігор Лисий, спортсменка стала наймолодшим майстром спорту з пауерліфтингу в історії Тернопільської області. Дівчина є вихованкою Тернопільської ДЮСШ з літніх видів спорту та навчається у Тернопільському центрі професійної освіти. Також перемогу і, відповідно, золоту нагороду здобув у ваговій 105 кг серед юнаків Вадим Гаврилюк (ДЮСШ з літніх видів спорту, студент ТНЕУ), а Альона Канюка у ваговій категорії 72 кг стала срібною призеркою серед юніорок (ДЮСШ з літніх видів спорту, студентка ТДМУ ім. І. Горбачевського).

Серед чоловіків у своїх вагових категоріях наші спортсмени вибороли дві бронзових медалі: треті місця посіли Ігор Власюк та Андрій Гайдамаха, який при цьому виконав норматив майстра спорту України. Готували спортсменів до змагань тренери Ігор Лисий та Андрій Злочовський.