У Тернополі дезінфікують комунальний громадський транспорт

У Тернополі дезінфікують комунальний громадський транспорт

У Тернополі триває проведення протиепідемічних заходів та обмежень у зв’язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції у понад 100 країнах світу. Одним із таких заходів є щоденна ретельна дезінфекція міського громадського транспорту, повідомляють у пресслужбі міськради.

Зазначається, що у КП «Тернопільелектротранс» від початку епідемії коронавірусу у світі дезінфекцію комунальних тролейбусів та автобусів проводять тричі на день – вранці, під час заїзду транспорту на технічний огляд (на перерві) та ввечері.

«Під час процедури працівники дезінфікують увесь салон громадського транспорту розчином неохлору, який є безпечним для пасажирів. Робітники, які проводять дезінфекцію, працюють у відповідних засобах захисту», – повідомили у міській раді.

Щодня на базі комунального підприємства «Тернопільелектротранс» дезінфекцію проходять 52 тролейбуси та 16 автобусів, які виїжджають на маршрути міста.

Нагадаємо, у Тернополі працює цілодобова телефонна лінія оперативного штабу, куди необхідно звертатися у разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу: (098) 441 59 81.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *