У Тернополі переносять пішохідні переходи

У Тернополі переносять пішохідні переходи
Фото realno.te.ua

У Тернополі на вулиці Руській (поблизу перехрестя вулиць Коперника та Січових Стрільців) здійснюють перенесення пішохідних переходів з метою зменшення аварійності на даній ділянці дороги.

Наразі переходи обмежили турнікетною огорожею, а незабаром його відновлять неподалік цього місця. Перемістять переходи і на вулиці Коперника та на вулиці Січових Стрільців. Також, з метою безпеки тернополян, змістили пішохідний перехід на вулиці Збаразькій.

Як розповідають в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, подібні роботи проводять і на інших ділянках міста. Зокрема, нещодавно пішохідні переходи закрили на вулиці Крушельницькій поблизу двохаркового моста й на вулиці Пирогова нижче «Театру актора та ляльки».

Нові переходи облаштували на вулиці Бережанській в районі ресторану «Три богатирі», на вулицях Курбаса, Дубовецькій, Монастирського, Коновальця. Також було облаштовано турнікетне огородження для уникнення хаотичного руху пішоходів на вулицях Богдана Хмельницького та Братів Бойчуків.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *