У Тернополі працюватиме цілодобово 78-а аптека

У Тернополі працюватиме цілодобово 78-а аптека

Комунальне підприємство облради «Тернопільська обласна аптека №78» перейшла на цілодобовий режим роботи – 24 години поспіль сім днів на тиждень.

«Через зростання хворих на COVID-19, а відтак і супутніх хвороб, аптека переходить на цілодобовий режим роботи. Це означає, що в будь-яку годину дня чи ночі тут можна буде придбати медикаменти, предмети догляду за хворими, засоби санітарії та гігієни, лікарські трави. І зробити це матимуть змогу не лише краяни, а й лікувальні установи чи підприємства», – сказав голова обласної ради Віктор Овчарук.

78-а аптека стала частиною історії Тернополя. Торік їй виповнилось 60 років. Підприємство користується повагою та популярністю в усій області. Тим паче, що тут виготовляють ліки. В області лише дев’ять таких аптек, а в обласному центрі – п’ять.

78-а аптека одна з небагатьох, яка має право придбати, зберігати, перевозити, реалізовувати та знищувати наркотичні засоби.

Очільник області подякував керівництву аптеки за ініціативу та розуміння необхідності працювати цілодобово. «Не зважаючи на певні ускладнення для колективу через цілодобовий графік роботи, його впровадження – потрібний крок для поліпшення надання послуг населенню та медичним закладам. Адже таких підприємств у Тернополі дуже не вистачає. Крім того, це не тільки нові зручності для тернополян, а й збільшення кількості працюючих – плюс три нових робочих місця, що також є вкрай важливим», – наголосив   керівник облради.

Минули роки від початку роботи 78-ої аптеки, змінювались покоління, оновлювалась та осучаснювалась матеріальна база, але незмінним залишився рівень обслуговування, повага до відвідувачів, турбота за життя і здоров’я тернополян.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares