На ринках Тернополя порушують карантинні вимоги

На ринках Тернополя порушують карантинні вимоги

Спеціалісти Держпродспоживслужби у Тернополі провели перевірки дотримання вимог Постанови № 34 від 06.06.2020 року Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» на чотирьох ринках. Про це йдеться на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

За результатами інспектувань було складено один протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44/3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передано інформацію про правопорушення на лінію 102 Тернопільського відділу поліції ГУ Національної поліції в області. Також надано пропозиції директорам ринків щодо усунення недоліків.

Під час обстежень було виявлено наступні правопорушення: суб’єкти господарювання ринку та їх працівники здійснюють торгівлю в неправильно одягнених або без захисних масок; ринок не забезпечений інформаційними матеріалами щодо профілактики  COVID-19; не організована наявність антисептиків для рук на робочих місцях осіб, що проводять реалізацію харчових продуктів на ринку; санвузли не забезпечені антисептиками для рук та паперовими рушниками; відсутній контроль за наявністю масок у відвідувачів.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares