У Тернополі запрошують бажаючих позмагатися у велосипедному спорті пересіченою місцевістю «Ternopil open cup 2.0»

У Тернополі запрошують бажаючих позмагатися у велосипедному спорті пересіченою місцевістю «Ternopil open cup 2.0»

Змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil open cup 2.0» 20 жовтня відбудуться у Тернополі. Траса пролягатиме на території Кутківецько-Пронятинського лісу. Місце старту – Дальній пляж. Реєстрація триватиме з 10.30 до 11.30, старт змагань о 12 годині. Дистанція для учасників становитиме 9 км (1 коло) та 27 км (3 кола) для чоловіків, 9 км (1 коло) – для жінок. Переможе той, хто швидше подолає трасу пересіченою місцевістю з підйомами та спусками. Переможці визначатимуться у категоріях “чоловіки” та “жінки”. Для участі обов’язкова наявність шолому.

В рамках проведення змагань, відбудуться дитячі велоперегони «Круті віражі» на короткі дистанції. Початок о 12 годині 15 хвилин.

Організатори: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільський обласний осередок Федерації велосипедного спорту України.

Партнери події: магазин туристичного спорядження «Gorgany», магазин «Велошоп», ТМ «Ласунка», доставка питної бутильованої води «Euro Voda», компанія «ELEEK». Для участі необхідно заповнити електронну форму реєстрації за посиланням.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares