У ТНЕУ провели семінар для аудиторів з усієї країни (ФОТО)

У ТНЕУ провели семінар для аудиторів з усієї країни (ФОТО)

У Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне проходження навчання учасникам триденного тематичного короткострокового семінару для 25 начальників відділів/завідувачів секторів внутрішнього аудиту головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві.

У проведеному анонімному анкетуванні слухачі семінару дали високу оцінку професіоналізму лекторів з числа провідних науково-педагогічних працівників і фахівців-професіоналів Центрального апарату ДКСУ, а також відзначили належний рівень організації навчального процесу.

Із завершенням роботи тематичного короткострокового семінару присутніх привітали заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Квасовський Олександр Романович, який на початку своєї промови передав слухачам теплі побажання від ректора ТНЕУ, проф. Крисоватого А. І., а також директор Юридичного департаменту ДКСУ Волік Володимир Віталійович. Після цього відбулася церемонія вручення сертифікатів.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares