У ТНЕУ відкрили студію креативного маркетингу (ФОТО)

У ТНЕУ відкрили студію креативного маркетингу (ФОТО)

На факультеті економіки та управління Тернопільського національного економічного університету відкрили студію креативного маркетингу.

У студії креативного маркетингу навчають продукувати ідеї та втілювати їх у проекти. Генерування нестандартних рішень – це навик, який можна отримати  в результаті тренувань. Підготовка в інноваційному університеті маркетолога – це формування та синтез упродовж навчального процесу компетенцій ІТ-шника, аналітика, дослідника, креативщика, мотиватора та оратора.

На першому воркшопі студенти виконували такі завдання: тестували потенціал креативності і таки його знайшли у кожному не без допомоги дедукції Шерлока Холмса; з’ясували, що для оригінальних ідей у брендуванні необхідно більше читати як художньої, так і професійної літератури, дивитися фільми, цікавитися мистецтвом, творчістю відомих людей, розвивати власний світогляд; за допомогою методики дизайн-мислення, яка орієнтована на вирішення проблеми людини,  виконали практичне завдання генерування ідей на розвиток soft skills: лідерство, командна робота, критичне мислення.

Юнаків та дівчат запрошують у студію креативного маркетингу.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares