У Вишнівецькій громаді на Тернопільщині попрощалися з Героєм сучасності Сергієм Степанюком

У Вишнівецькій громаді на Тернопільщині попрощалися з Героєм сучасності Сергієм Степанюком

Коли росія розпочала повномасштабний наступ на Україну, Сергій Степанюк був на заробітках у Польщі. Повернувся одразу і вже 6  березня пішов захищати рідну землю, свою родину і нас з вами. 

Сергій Степанюк народився у 1979 році у Луцьку. З 2000 року проживав у селі Дзвиняча Вишнівецької територіальної громади Кременецького району. Тут у нього була гарна, любляча сім’я, про яку він особливо турбувався.   

Ще 9 травня Сергій розмовляв з рідними, а наступного дня Героя не стало: чоловік загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу  в районі населеного пункту Павлівка Донецької області на одній з   «нульових» позицій, там, де найгарячіше, де протягом багатьох днів українські військові утримували позиції, даючи гідну відсіч потужному агресору.

  «Сергій був чудовою людиною, люблячим чоловіком і батьком. У померлого залишилися дружина, мати, троє дітей, дворічний внук Давидко.

 Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Герої не вмирають, вони стають янголами і продовжують оберігати свою землю з небес. 

Сьогодні, 13 травня, мешканці Вишнівецької громади живим коридором зустріли свого Героя. Тисячі людей, земляки від Раківця (при в’їзді в громаду) до села Дзвиняча, стоячи на колінах, провели в останню дорогу захисника України. 

Будучи справжнім патріотом, Сергій не зміг залишитися осторонь, спостерігаючи, як російський окупант нищить все близьке українському народу. 

Справу батька у лавах ЗСУ гідно продовжує син, який лише на короткий час повернувся у рідне село, щоб віддати шану татові-герою та підтримати у горі маму і сестричок.

Хоронили Сергія Степанюка усією громадою за найкращими патріотичними та християнськими звичаями. І хоч у селі Дзвиняча ще до сьогодні парафія УПЦ, чин похорону проводили священники Вишнівецького благочиння Православної Церкви України. Такою була воля справжнього Захисника України і його родини. 

Ім’я Героя назавжди увійде в історію нашого краю. Хай світлі спогади про Сергія Степанюка завжди будуть сильнішими за смерть. Герої не вмирають — вмирають вороги!» – зазначили на сторінці Вишнівецької територіальної громади.  

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою!  

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *