У ЗУНУ молодь з Української асоціації студентів проводить тренінгову кампанію QA-pool

У ЗУНУ молодь з Української асоціації студентів проводить тренінгову кампанію QA-pool

У класичному університеті Тернополя 5 квітня був особливий день – до закладу вищої освіти завітала молодь з Української асоціації студентів для проведення тренінгової кампанії QA-pool.

Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк, відкриваючи захід, сказала: «Відрадно, що понад 150 студентських самоврядувань об’єднується навколо однієї мети – змінювати та сприяти поступу української освіти, розвивати лідерство юнаків та дівчат. Ви першими відчуваєте стрімкий ритм, нові виклики і вимоги сучасного життя, у вас є безліч креативних ідей, а також потенціал для втілення їх у реальність. Ви вивчаєте нові методи індивідуального та командного розвитку, аналізуєте новітні тенденції, обмінюєтеся досвідом та знаннями, змінюєте якісно освітню парадигму, адже знаєте, що від кожного із вас залежить якою буде наша освіта. Зараз ми стоїмо на перехресті історії, де виклики загрозливі, але і відкриваються нові можливості. Водночас велика відповідальність покладається на ваші плечі, тож не бійтеся й впевнено йдіть уперед. Усі ваші кроки та зусилля визначатимуть шлях, яким буде наша країна, суспільство та студентство.  Не бійтеся висловлювати свої думки, брати на себе ініціативу і діяти. Сьогоднішній день – це змога вплинути на процеси, які відбуваються у нашій державі».

Українська асоціація студентів – незалежний національний студентський союз України, який на добровільних засадах об’єднує осіб, які навчаються у зво, а також органи студентського самоврядування, інші самоврядні студентські організації для здійснення та захисту їх прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

До слова запросили керівника секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олександра Хименка: «Друзі, вітаю вас усіх! Якість освіти – тема, яка потребує постійної уваги та зусиль кожного із нас. Для того, щоб Україна стала повноправним членом Євросоюзу та світової спільноти, вийшла знову на лідерські позиції у світі, нам необхідно мати інтегровану, сучасну, доброчесну, інтелектуальну та цифровізовану освіту – все це можливо зробити тільки разом, а ви, молоде, сьогодні маєте почесну місію змінювати, розвивати та вдосконалювати систему нашої освіти».

Упродовж трьох днів студенти візьмуть участь у різноманітних тренінгах  та лекціях щодо європейського простору вищої освіти, студентоцентризму як невід’ємного компоненту якісного освітнього середовища, якості вищої освіти, академічної доброчесності як складової системи забезпечення якості, внутрішньої  системи забезпечення якості та ролі студентів у ній, зовнішньої  системи забезпечення якості, обговорюватиме роль експертної групи в акредитаційній експертизі: завдання, права, обов’язки, відповідальність, особливості роботи, роботу експертної групи над акредитаційною справою: вивчення відомостей про самооцінювання та інших матеріалів АС, а також долучаться до проєкту «Вдосконалення якості освіти у закладі вищої освіти».

До присутніх звернулася організатор тренінгової кампанії QA-pool – президентка Української асоціації студентів Поліна Гомбалевська, побажавши юнакам та дівчатам плідної командної роботи, задля розвитку та поступу української освіти.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *