UA: Суспільне до 30 червня триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Rockit!»

UA: Суспільне до 30 червня триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Rockit!»

Із 1 по 30 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України за інформаційної підтримки UA: Суспільне мовлення приймає роботи на другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Rockit!».

Цьогорічна тема конкурсу: «”Хороша людина: як це?».

До участі в конкурсі запрошують дітей трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років. Роботи фіналістів презентують на виставці «Арт-пікнік» у Кракові.

Як можна взяти участь у конкурсі?

Для цього потрібно одному з батьків чи опікуну зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши скан-копію чи фотографію малюнка, зроблену при денному світлі з максимальною роздільною здатністю.

Якими є вимоги до конкурсних робіт?

Малюнок на тему «Хороша людина: як це?» має бути зображений на полотні чи аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація) та відсканований або сфотографований у максимально хорошій якості. Для реалізації ідеї можуть бути використані будь-які матеріали й техніки.

Поспішайте, адже прийом конкурсних робіт триває до 30 червня включно.

Докладну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України https://suspilne.media/news/1589

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares