Українські олігархи не доплатили до держбюджету 14 мільярдів

Українські олігархи не доплатили до держбюджету 14 мільярдів

Українські олігархи не доплатили до держбюджету 14 мільярдівОбсяги недоотриманих податкових надходжень держбюджету шляхом продажу найбільшими фінансово-промисловими групами виробленої в Україні продукції за кордон за заниженими цінами у 2012 році склали як мінімум 14 мільярдів гривень. Про це повідомив фінансовий аналітик Мар’ян Заблоцький, посилаючись на джерела у податкових органах, інформує ZN.UA.

«З одного боку, навіть чесна сплата цієї суми у кращому випадку дозволить підвищити пенсії лише на 100 гривень. Але в умовах дефіциту бюджетних коштів і стагнації економіки, досить імовірно, що уряд все ж буде тиснути на фінансово-промислові групи, щоб ті платили до бюджету більше. Не останню роль у цьому повинна відіграти фінансова поліція», –  заявив Мар’ян Заблоцький.

Посилаючись на міжнародний досвід, він констатував, що підпорядкування фінансової поліції не має визначального впливу на її ефективність. «Головне, щоб у інших гілок влади також була політична воля боротися з розкраданням бюджетних коштів та несплатою податків», – підкреслив аналітик.

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares