Ультразвукова діагностика органів малого тазу

Обстеження органів малого тазу є частиною регулярних профілактичних оглядів. Також УЗД органів малого тазувагінальне УЗД може знадобитися під час проходження лікування чи відновлювального періоду. В урологічній клініці «UROSVIT» пропонується ультразвукова діагностика на сучасному рівні, яка виконується на інноваційному обладнанні, висококваліфікованими фахівцями, за доступною ціною.

Неінвазивна процедура є безболісною, практично не має протипоказань, без обмежень може застосовуватись до вагітних жінок, дітей, дозволяє в короткі терміни провести ефективне обстеження матки, яєчників, маткових труб. При відсутності скарг лікарі рекомендують проходити діагностику як мінімум 1 раз на рік. Також ви в будь-який момент можете звернутися до клініки «UROSVIT» за послугою вагінального УЗД, якщо у вас з’явились симптоми, що вас турбують.

Симптоми, при яких необхідна вагінальна ультразвукова діагностика

Зазвичай органи малого тазу обстежують при наявності наступних симптомів:

  • порушення індивідуального менструального циклу;
  • наявність патологічних кровотеч;
  • постійні болі в нижній частині живота.

На обстеження пацієнтів спрямовує лікар. Мета діагностики може бути різна:

  • переконання у точності визначення діагнозу;
  • обстеження виявлених патологій, новоутворень, рубців матки;
  • оцінка стану яєчників, внутрішньої оболонки матки (ендометрію), стінок матки (міометрію).

Слід зазначити, що багато «жіночих» хвороб можуть розвиватися практично без виражених симптомів. Тому в таких випадках виявлення захворювання на ранніх стадіях можливе через проведення УЗД. Якщо знехтувати профілактичними оглядами, то можна втратити важливий для здоров’я жінки час та діагностувати хворобу на такій стадії, коли лікування вже дуже складне, болісне чи зовсім неефективне.

Коли краще проводити УЗД органів малого тазу?

Якщо у жінки патологічна кровотеча, то ультразвукове обстеження матки проводять якнайшвидше. Але у разі, коли екстрена ситуація відсутня, діагностику рекомендується виконувати на 5-7 день від початку нового менструального циклу. Рання фаза проліферації дозволяє більш чітко обстежити структурні особливості яєчників, порожнини матки, виявити функціональні кісти, що не потребують медичного втручання.

У складі терапії по лікуванню безплідності, для оцінки функції яєчників, відстеження динаміки розвитку, дозрівання фолікулів, моменту овуляції і утворення жовтого тіла, фахівці рекомендують проводити УЗД-діагностику кілька разів на протязі одного циклу.

Записатися на УЗД в клініку «UROSVIT»

Ви можете записатися на ультразвукове вагінальне обстеження у зручний день і час. Зробити це легко через онлайн форму, доступну на сайті «UROSVIT, або по телефону. Крім процедури обстеження ви отримаєте розшифрування результатів. Також, у разі виявлення якихось патологій чи хвороб, досвідчені лікарі сучасної клініки проконсультують вас відносно подальших дій.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares