В аптеках Тернопільщини моніторять ціни

В аптеках Тернопільщини моніторять ціни

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області на виконання доручення віце-прем’єр-міністра України до листа Мінохорони здоров’я від 11.04.2017р. №18-01/3-1344/10082, проводить щомісячний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські відшкодування, затвердженого наказом МОЗ України від 26.07.2017р. №356 (із змінами), та беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

У квітні працівниками Сектору контролю за регульованими цінами до моніторингу залучено аптечні заклади Бережанського, Гусятинського, Теребовлянського районів. При цьому проаналізовано розміри гранично-відпускних цін, закупівельних та фактичних цін реалізації, а також  розмір застосування торгівельних надбавок (не більше 15 відсотків).

Проведена робота спрямована на забезпечення позитивного ефекту від провадження Урядом референтного ціноутворення, що дає можливість хворим, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет 11 типу, бронхіальну астму, отримати ліки безкоштовно або з  невеликою доплатою під час амбулаторного лікування.

Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно звернутись до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт, обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

Якщо у споживачів виникають питання ціноутворення на лікарські засоби, слід звертатися за допомогою в Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за адресою:

46008, м .Тернопіль, вул.Микулинецька, 20. Тел.: 52-10-10.

У разі подання звернення, обов’язково вказати та надати: азву лікарського засобу; назву, адресу та код ЄДРПОУ суб’єкта  господарювання, що здійснює реалізацію лікарських засобів (цю інформацію можна отримати на стенді «Куток споживача» в аптечному закладі); документ про реалізацію ліків (чек, квитанція).

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *