Валентин Наливайченко на Тернопільщині: «Українці хочуть і мають отримати мир, порядок і захист»

Валентин Наливайченко на Тернопільщині: «Українці хочуть і мають отримати мир, порядок і захист»
Екс-глава Служби безпеки України, а нині лідер руху «Справедливість» побував минулої п’ятниці на Тернопільщині. Він представив Національний план дій для відновлення миру на території України.

Як розповів Валентин Наливайченко, цьому плану передував довгий період перемовин з міжнародними партнерами, спілкування з громадськістю, ветеранами та волонтерами. Із цією програмою, яка включає звільнення політв’язнів і заручників, залучення міжнародної спільноти для завершення війни та відновлення економіки, лідер «Справедливості» має намір іти у президенти.

Відновлення миру очікують мільйони українців, і насамперед для цього, за словами  Валентина Наливайченка, необхідно запустити оборонну промисловість. Це – заводи та підприємства, які налагодять випуск продукції для потреб української армії.

– Аби показати приклад подібної роботи, наша команда протягом двох років замовляла з українських заводів, потім отримувала та доставляла на передову модулі безпеки, санітарні модулі. Ці речі не тільки захищатимуть життя наших вояків, але забезпечать бійцям умови служби, як в арміях європейських держав, країн-членів НАТО, – розповів політик.

Говорячи про проблему власне відновлення миру, Валентин Наливайченко наголосив на тому, що саме наші воїни є основою захисту країни.
– Зараз треба зробити все можливе, залучивши міжнародні організації, щоб розшукати всіх зниклих безвісти, розшукати й ідентифікувати загиблих і звільнити наших заручників і політв’язнів, – зазначив політик.

За словами лідера руху «Справедливість», до виборів він також представить міжнародним партнерам нову угоду для звільнення тимчасово окупованих територій.

– Ні «Мінські домовленості», ні інші переговорчі механізми не спрацювали для головного – не виводить окупант війська, адже досі жоден міжнародний документ не зобов’язав Росію до цього. Тож нам важливо укласти нову міжнародну дієву угоду з нашими партнерами – США та країнами ЄС.

Водночас Валентин Наливайченко і його команда пропонують план дій із створення міжнародного фонду для відновлення зруйнованих територій, допомоги вимушеним переселенцям і тим, чиї рідні загинули під час бойових дій.

– Знаю, що на Тернопільщині близько 89 сімей втратили рідних на війні. Кожна така сім’я має отримати допомогу, а кожна дитина в ній – безкоштовну освіту, – наголосив Валентин Наливайченко. – Окрім того, необхідно прийняти закон про добровольчу армію. Добровольці та волонтери мають нарешті отримати від держави належний статус і забезпечення.

На думку Наливайченка, план відновлення миру – це також і відновлення цивільного виробництва і розвиток економіки на місцях.

– У кожній області ми зустрічаємося з колективами і знаємо, які є проблеми і які інвестиції потрібно здійснити уряду, – зазначив політик. – Національний план передбачає обов’язкове створення для кожного регіону власного плану відновлення економіки.

А ключовим, за словами Валентина Наливайченка, має стати подолання корупції в Україні.

–  Не може бути корупції у владі, не може бути строку давності за такі злочини, – наголосив він. – Крім жорсткого покарання за це, має бути і повернення краденого. Україна повинна стати на шлях розвитку. Національний план дій – це відновлення країни.  Українці хочуть і мають отримати мир, порядок і захист. Це те, що має робити новий президент і нова влада.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares