Від цвілі врятує чайне дерево

Від цвілі врятує чайне дерево

Корисні властивості чайного дерева відомі з давніх часів. Аборигени протягом століть застосовували чайне дерево у випадку порізів, опіків та інших ран. Вони прикладали розім’яте листя чайного дерева до ран. Потім обмазували місце брудом, щоб закріпити його.

На думку істориків, неймовірні властивості ефірної олії чайного дерева були виявлені в 1920-х роках австралійськими дослідниками.

У наш час дослідження показують, що ця олія корисна для лікування різних типів респіраторних захворювань, таких як нежить, біль у горлі, бронхіт, туберкульоз, астма.

Крім того, завдяки сильним антибактеріальним властивостям, олія чайного дерева також ефективна при лікуванні проблем шкіри, таких як опіки, сип і лупа.

Завдяки своїм антимікробним властивостям, олія чайного дерева досить успішно бореться з цвілью. При цьому спосіб застосування її дуже простий.

Вам знадобиться пляшка для розпилення рідини, 2 чайні ложки олії чайного дерева, 2 склянки води.

З’єднайте олію чайного дерева з водою і вилийте суміш у пляшку. Добре перемішайте і розпорошіть на всі місця, уражені цвіллю. Залишіть її висихати. Потім протріть рушником.

Результат здивує вас!

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares