Вихованці Мельнице-Подільського дитячого будинку-інтернату, що на Тернопільщині, візьмуть участь у Міжнародному футбольному турнірі для людей з особливими потребами Seni Cup 2018

Вихованці Мельнице-Подільського дитячого будинку-інтернату, що на Тернопільщині, візьмуть участь у Міжнародному футбольному турнірі для людей з особливими потребами Seni Cup 2018

24 травня у Києві, на спортивній базі «Святошин», о 13.00годині відбудеться старт турніру Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2018. Для участі у змаганнях приїдуть 12 команд з багатьох регіонів країни.

Футбольна команда вихованців Мельнице-Подільського дитячого будинку-інтернату з Тернопільської області візьме участь у національному турнірі та побореться за право представляти Україну на міжнародному фіналі змагань Seni Cup у Польщі.

Футбольні матчі відбуватимуться протягом двох днів – 24 та 25 травня за усіма правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу м. Києва.

Символічно, що національний відбір турніру Seni Cup пройде напередодні Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2018, який відбудеться 26 травня. Турнір Seni Cup є абсолютним відображенням всесвітньої комунікаційної кампанії від УЄФА – #EqualGame. Ініціатива #EqualGame, спрямована на пропаганду інклюзивності та доступності футболу незалежно від статі, віку, фізичних і розумових особливостей. Існування футбольних команд ліги Seni Cup несе в світ ідею #EqualGame і мотивацію на спортивні досягнення.

«Уже 13 рік поспіль футбольні команди психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів змагаються за право представляти Україну на міжнародному фіналі у Польщі. Ми неймовірно пишаємося, що кожного року команди показують високий рівень підготовки. У лізі Seni Cup кожен учасник є вже автоматично переможцем. Наші футболісти перемагають себе та героїчно проходять крізь усі труднощі. Футбольні змагання Seni Cup – це унікальна нагода донести до суспільства меседж, що фізичні або розумові особливості не є перепоною для розвитку та особистих досягнень. Ми пишаємося усіма командами та з нетерпінням чекаємо оголошення переможців!», – прокоментував турнір генеральний директор компанії «Белла-Трейд», що організувала турнір Seni Cup 2018, Міхал Вишневські.

Зі святом спорту учасників та гостей турніру привітає народна артистка України Наталія Бучинська. Також для команд відбудеться майстер-клас від відомого футболіста.

Місія турніру – допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися та стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.

Турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва та компанії TZMO SA.

Партнери турніру: McDonald’s, ТМ «Моршинська», Страхова група PZU Україна, TM Plastics.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *