Як гра в онлайн ігри може допомогти знайти кращу роботу

Як гра в онлайн ігри може допомогти знайти кращу роботу

Ігрова індустрія охоплює більше, ніж фільми та музика взяті разом, але мало хто з нас, ймовірно, зазначить свої ігрові досягнення на Fortnite в резюме. Але чому б і ні? Підприємства починають придивлятися до тих навичок, які гравці можуть перенести на робоче місце. Один стартап впевнений, що навички, засвоєні в іграх – важко завойовані за роки тренувань та боїв – можуть бути застосовані до реальних життєвих ситуацій. А Game Academy вважає, що її переконання підкріплені достовірними даними.

Вам подобаються незвичні ігри-головоломки, такі як Портал, або гра в оборону вежі, як Defense Grid? Команда виявила, що ІТ-працівники грають в них більше, ніж у щось інше. Але якщо ви віддаєте перевагу Civilization, Total War чи X-Com, де ключові стратегія та управління ресурсами, ви, можливо, матимете більше спільного з менеджерами. Ідея Game Academy проста: проаналізуйте звички гравців зі свого ігрового профілю в Інтернеті та запропонуйте курси цінних навичок, що відображають їхні схильності – навички, які вони можуть практикувати та вдосконалювати в грі. І вже зростає усвідомлення того, що ігрові навички можна застосовувати і в інших контекстах.

Навіть військові наймають геймерів. “Здатність засвоювати інформацію, швидко реагувати та координувати дії, залишаючись спокійними під тиском, часто є атрибутами людей, які добре займаються іграми”, – розповів BBC. “Навички, набуті за допомогою ігор, можуть бути дуже актуальними для певних областей.” “Є багато м’яких навичок, які геймери можуть використовувати в професійних умовах, таких як робота в команді, вирішення проблем та стратегічне планування”, – говорить Райан Гарднер, регіональний директор з підбору персоналу Hays.

Але чи насправді це означає, що ваш рейтинг у топ-100 в Overwatch треба заносити у резюме? “Йдеться про те, як ви або зробите це важливим для роботи, на яку подаєте заявку, або про те, як зробити вас більш цікавим як потенційного працівника”, – говорить пан Гарднер. Два роки тому дослідження університету Глазго потрапило на перші сторінки газет за припущення, що ігри можуть зробити студентів більш успішними.

“Ми бачимо геймплей як ресурс талантів”, – каже співзасновник Девід Баррі. “Соціальний талант, конкурентоспроможність або стратегічний талант”. “Чому ми не можемо додати в резюме наші ігрові перемоги та досягнення?”- запитує він. “Якщо роботодавці зазначають, що шукають лідерства – чому я не можу вказати на свої роки провідних рейдів World of Warcraft?”

Або, наприклад критичне мислення. Візьмемо любителів покеру. Покер – це гра неповної інформації. У шахах всі фігури вже на дошці. У покері ви не можете бачити карти інших гравців, тому вам доведеться робити здогадки на основі загальної стратегії. Наприклад?

  1. Потрібно шукати шукати підказки у поведінці інших гравців.
  2. Ви грали з цією людиною в цьому минулому? Ви пам’ятаєте якісь шаблони у них?
  3. Ви граєте на турнірі? Тоді це може вимагати більш агресивного стилю гри, оскільки є обмеження в часі.

Це важлива частина прийняття рішень загалом і того, як працює життя. Ми не завжди знаємо всю картину, і люди завжди мають мотиви. Ми повинні вміти правильно читати та здогадуватися, яка реальна ситуація. Такі навички можуть бути корисними при підписанні угод з новими партнерами, клієнтами або постачальниками.

Є багато геймерів, які знають, що їх хобі зробило їх такими, якими вони є. На початку цього року Метью Річі повідомив ігровому сайті Kotaku: “Якщо ви граєте в EVE Online, у вас вже є MBA [диплом магістра в галузі бізнесу]”. Економіка вигаданого всесвіту Eve керується реальними ринковими принципами і її опанування є дуже корисним, не зважаючи на те, що вона часто висміюється в ігрових колах як «симулятор електронних таблиць». Якщо ви хочете побудувати новий космічний корабель, сировину має видобувати інший гравець. Виробничі витрати набувають чинності, а товар коливається в ціні, виходячи з попиту та відстані перевезень.

Містер Річчі, який завжди мріяв бути босом своєї власної компанії, керував ігровою корпорацією, що складається з сотень гравців. Врешті-решт він зрозумів, що може передати свої навички у реальному бізнесі – замість того, щоб робити це безкоштовно. Він реструктуризував Zentech, податковий інструмент, яким колись користувався його батько, і тепер вже четвертий рік допомагає міжнародним брендам вийти на канадський ринок. EVE виховує такі навички, як творчість, лідерство, організація та вирішення конфліктів, вважає бізнесмен-геймер.

В Game Academy містер Баррі знає, що їм ще потрібно здолати не одну перешкоду. “Громаді роботодавців знадобиться наука”, – каже він, але зізнається, що й сам справді повірив лише тоді, коли почав розпитувати гравців про їх найбільші досягнення у грі. “Розмах та масштаби їх відповідей були приголомшливими”, – говорить він. “Але запитайте їх те саме про їхню роботу, і вони не знають, що відповісти”. “Захоплення та розширення можливостей, які люди отримують у грі – чому не можна організувати і роботу за схожим принципом?” запитує він.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *