Як обрати лінзи для зору?

Наше здоров’я – це дуже тендітна річ, котру треба постійно підтримувати. Кожен орган є частиною цілого механізму, котрий називається нашим організмом. Є речі, которі досить важко відновити. Наприклад, якщо зіпсуються зір, цього майже неможливо відновити до первісного стану. Так, є операція, котра може відновити зір, але хірургічне втручання в око є по-своєму небезпечною процедурою. Безліч людей, що мають проблеми з зором, не наважуються на таку операцію. Вони віддають перевагу використанню тимчасових засобів для відновлення зору. Хтось носить окуляри, а хтось використовую лінзи. Вони стали справжнім проривом у медицині зору та змогли допомогти вирішити проблеми з ним багатьом людям. У той час, як окуляри іноді не зручно носити, лінзи мають вагому перевагу. Вони надійно закріплюються на оці, їх не видно іншим людям і вони виконують усі функції окулярів. Сьогодні існую великий асортимент виробників лінз для зору. На сайті linza.ua можна ознайомитись з великим асортиментом якісних лінз. Питання виникає в тому, які саме з них треба обрати. Звичайно, треба звернутись за консультацією до професійного окуліста. Але є такі випадки, коли не всі лінзи з однаковими характеристиками можуть підійти. Щоб зрозуміти, чому так трапляється, треба ознайомитись з деякими їх характеристиками.

Як обрати лінзи?

Щоб обрати для себе лінзи, треба знати деякі їх характеристики.

Вони поділяються на два види:

  1. Жорсткі.
  2. М’які.

За періодом використання є такі варіанти:

  1. Одноденні.
  2. Двохденні.
  3. Місячні.
  4. Квартальні.
  5. Річні.

Необхідний варіант по виду корекції зору, діоптрії, базовому радіусу та діаметру лінзи має порадити професійний окуліст.

Також вони можуть допомогти обрати лінзи за вмістом води. Але є ще один нюанс – це речовина, у котрій вони зберігаються. Її існує декілька варіантів і не кожен з них підійде будь-кому. Це залежатиме від того, як сприйме поверхня ока цю рідину. У когось на неї може виникнути алергія через неправильно підібрану рідину. Тут варто спробувати декілька варіантів. Якщо нічого не зміниться, можливо варто шукати проблему в самій лінзі. Вони виготовлюються з різних матеріалів і не на кожен із них око може спокійно реагувати. Це також варто враховувати.

На питання щодо періоду використання лінзи має відповісти сам її користувач. Тут вже треба робити вибір відповідно до свої побажань, фінансових можливостей та зручності використання.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares