Як обрати смартфон?

Як обрати смартфон?
Фото COMFY

Мобільний телефон – це саме той пристрій, без котрого досить важко уявити сучасне життя. Більшість побутових і робочих задач вирішується виключно за допомогою смартфону. Важко уявити своє пересування містом без використання електронних карт. Майже нереально призначити з кимось зустріч, якщо не домовитись про неї завчасно в соціальних мережах. Майже на будь-яке питання можна відповісти моментально, маючи під рукою мобільний телефон з інтернетом. Для того, щоб кожен зміг обрати собі смартфон, більшість виробників гаджетів випускає дві ліннії техніки: бюджетні варіанти і преміум-класу. Наприклад, у величезної компанії Samsung в асортименті є телефони, котрі входять до ряду одних із найдорожчих в світі. Паралельно із цим, вони випустили серію достойних бюджетних смартфонів. Їх головна відмінність не у якості, а у складності функціоналу.

Як серед безлічі смартфонів обрати лише один?

Так, дійсно, ринок гаджетів сьогодні як ніколи насичений широким асортиментом пропозиції. Світові компанії постійно намагаються випередити одна одну у боротьбі за клієнтів, виробляючи техніку з кожним разом краще.

Для того, щоб не заплутатись і не витратити на пошуки смартофону купу часу, необхідно визначитись з головними вимогами для нього:

  1. Який максимальний бюджет можна витратити на смартфон.
  2. Який об’єм памяті цікавить.
  3. Параметри камери.
  4. Різномаїття функціоналу телефону.
  5. Корпус телефону.
  6. Країна виробник.

Одним з найпопулярніших телефонів є представники компаній Apple та Samsung. Саме вони визначають загальный тенденцыъ щодо оформлення як внутрішьного, так і звонішнього вигляду телефону. Але не кожен може дозволити собі придбати їх представників преміум класу. Тому до гри приєднуються китайскі компанії. За рахунок великих обсягів виробництва і порівняно дешевої робочої сили вони випускать якісні телефони, за меншою вартістю. Це пов’язано їз тим, що китайскі компанії не мають такого гучного ісм’я, як амереканський представник чи корейці. Але, разом їз тим, своїм клієнтам вони пропонуть досить непогані варіанти телефонів. Китайський виробник створює дизайн свого телефону відповідно до світових тенденцій, які в свою чергу диктують Apple та Samsung.

При виборі бюджетного телефону не можливо охопити всі характеристики. Тобто, для себе треба визначитись, що є головним. Наприклад, когось цікавить хороша камера і він може поступитись об’ємом памяті.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares