Як здивувати дівчину подарунком?

Статистика стверджує, що частіше за все дівчата отримують у подарунок речі, пов’язані з парфумерією, аксесуарами та технікою. В результаті, досить часто парфуми пахнуть «не так», підвіски виявляються безглуздими, а кухонні предмети – непотрібними. Завдяки ефектному подарунковому сертифікату від «Donum» тепер все буде по-іншому. Такий оригінальний подарунок дівчині гідно оцінить кожна красуня!

Вибір вражень

Обираючи дівчині подарунок, потрібно знати усе про індивідуальність:

1. Якою є сфера її інтересів.

2. Захоплення, пов’язані з модою.

3. Особливості характеру та індивідуальності.

4. Нові навики і інтереси.

У дівчат різні вподобання. Це може бути захоплення спортом, турбота про себе, драйв, разом з пригодами, а також творчість. Сертифікат у подарунок дівчині має враховувати смак і її життєві принципи.

Сюрприз до свята

Кожна дівчина полюбляє майстер-класи. Але також сюрпризи потрібно готувати до наступних приводів та подій:

1. Дні народження та іменини.

2. Нова посада на роботі.

3. Річниця у стосунках.

4. Міжнародний жіночий день.

Жінка, у якої свято, буде щасливою, якщо її мрія здійсниться. Для окремих дівчат справжнім задоволенням буде політ на повітряній кулі, інші хочуть навчитися водити автомобіль, а є й такі, що мріють стати автором власного треку, чи освоїти випічку десертів. У магазині емоцій дівчата зможуть здійснити будь-яку зі своїх мрій. На спільному святі чудово підійдуть презенти на двох. Можна замовити романтичну вечерю, прогулянку на яхті, або ж дегустацію. Таким чином, стосунки зблизяться і покращаться.

Жіночі розваги

Жінкам подобаються різні експерименти. Серед таких – приємні несподіванки та сюрпризи. Модні та престижні подарункові сертифікати додадуть нових вражень. Серед карт, можна замовити такі:

1. Програми, пов’язані з школадним обгортанням, ніжним пілінгом, розслаблюючим масажем. Дівчині буде приємна бажана релаксація, гармонія, а також вона відчує справжню насолоду.

2. Спортивні заняття, такі, як фітнес, йога, пілатес, танці. Вони допоможуть фігурі стати ідеальною, а тіло досягне справжнього балансу.

3. Різноманітні прогулянки. Усі люблять кататися на конях, подорожувати на яхті, мандрувати Україною.

4 Такі прояви активного відпочинку, як заняття картингом, стрибками з парашутом, катанням на квадрациклах, водних скутерах. Усе це гарантує адреналін та гострі відчуття.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares