З яких водоматів у Тернополі не можна вживати воду?

З яких водоматів у Тернополі не можна вживати воду?

Фахівці Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з фахівцями Тернопільської регіональної державної лабораторії 3 вересня цього року перевірили якість питної води взірців у водоматах «Долина плюс», «Водограй–2700БС», «Джерело Зарваниці» в м. Тернополі.

За результатами фізико-хімічних, органолептичних та токсикологічних досліджень, відхиленння виявлено у водоматах «Долина плюс» за адресою: вул. Вербицького, 22 та «Джерело Зарваниці» за адресою: вул. Малишка, 1в.

У вказаних водоматах встановлено невідповідність якості питної води «Гігієнічним вимогам до води питної, призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками.                              З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення та реалізації заходів, спрямованих на профілактику та зниження рівня інфекційної захворюваності, керуючись ст.7,18,30 законами «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», суб’єктам господарської діяльності, які обслуговують дані автомати, рекомендовано провести терміновий комплекс заходів, спрямованих на забезпечення якості питної води у водоматах за вказаними адресами в м. Тернополі до відповідності нормативним мікробіологічним вимогам.

Головне управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області рекомендує мешканцям міста не вживати воду у якості питної із водоматів за вищевказаними адресами до усунення причин джерела бактеріального забруднення.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares