Захищав Україну з перших днів війни: у Тернополі попрощалися з Володимиром Савчуком

Захищав Україну з перших днів війни: у Тернополі попрощалися з Володимиром Савчуком

Володимир Савчук прийшов до військкомату у перші дні війни, щоб іти захищати Україну, свою сім’ю і нас з вами. Воював у гарячих точках. Виконуючи бойове завдання, загинув на Сумщині. У липні мужньому українському захиснику виповнилося 48 років. У Героя залишились діти, дружина, матір та брат з сім’єю…  

«Виконуючи бойове завдання на Сумщині загинув 48-річний уродженець села Настасів, захисник України Савчук Володимир Дмитрович. У перші дні війни Володимир Савчук став добровольцем і самостійно прийшов до військкомату, щоб стати на захист рідної держави.

Роки дитинства та молодості Герой провів у селі Настасів, де народилась його матір. Саме тут він знайшов вірних друзів та дорогих серцю людей. Протягом останнього часу мешкав у Тернополі.

Зі сльозами на очах односельчани згадують Володимира Савчука як справжнього патріота, який надзвичайно любив Україну. Він завжди усім допомагав, підтримував, був щирим, мудрим, добрим, усміхненим, чуйним, мужнім та ввічливим. 

У Героя залишились діти, дружина, матір та брат з сім’єю», – повідомили на сторінці Великоберезовицької селищної ради. 

 Поховали Володимира Савчука на Микулинецькому кладовищі на «Алеї Героїв» у Тернополі. Тепер разом з побратимами він оберігатиме Україну з небес. Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *