Землю накриє потужна магнітна буря

Землю накриє потужна магнітна буря

На Сонці стався сильний вибух, наслідки геомагнітної бурі мешканці Землі відчуватимуть ще декілька днів. Це впливатиме не тільки на метеозалежних, а й на здорових людей, повідомляє ТСН.

Доктор фізико-математичних наук Всеволод Лозицький зазначає, що такі спалахи руйнують спокійний режим життя людини, створюючи дискомфорт і можуть призводити до суспільних потрясінь.

«Частина пацієнтів відчуває зміни у геомагнітному полі заздалегідь – люди скаржаться на слабкість, стурбованість, роздратованість, неуважність, головний та серцевий біль, а також стрибки артеріального тиску. Раджу пити більше рідини та берегти себе від небезпечних продуктів. Намагайтеся в такі дні висипатися. Не перевантажуйте організм надлишком кави, алкоголем, важкою їжею», – зазначає лікар-терапевт Вікторія Форосенко.

Триватиме буря три дні, але занадто хвилюватися українцям з цього приводу не варто. Вчені кажуть, що наше світило зараз на мінімумі свого 11-річного циклу, тож найближчі три роки ні потужних вибухів, ні великих штормів не очікується.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *