Жителі Тернопільщини майже щодня стають жертвами інтернет-аферистів

Жителі Тернопільщини майже щодня стають жертвами інтернет-аферистів

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження вчиненні щодо мешканців області. Половина з них продала товар, а інша частина купувала. Потерпілі нічого не підозрюючи своїми діями допомагали невідомим збагачуватися за їх рахунки.

Одна із заявниць розповіла, що розмістила на сайті оголошень допис про продаж майна. До неї зателефонував покупець і попросив заповнити дані в посиланні,  яке він надіслав продавцю. Він пояснив, що це необхідно аби він переказав коштів за покупку. Жінка нічого не запідозрила, й зазначила всі свої персональні дані, які потребував аферист, аби спустошити його картковий рахунок. Вже через певний проміжок часу жителька Чортківщини отримала сповіщення про зняття з рахунку в 1000 гривень.

Як повідомили в поліції Тернопільської області, від аналогічної схеми потерпіла ще одна потерпіла, яка втратила аналогічну суму. 

А от тернополянка й мешканка одного з районів так й не отримали майно, за які переказали готівку. Заявники здійснити попередню оплату.

Відомості про події правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares