Жителям Тернопільщини – оновлений єдиний портал вакансій

Жителям Тернопільщини – оновлений єдиний портал вакансій

Завдяки спрощеному та вдосконаленому інтерфейсу відтепер знайти роботу на порталі вакансій стало ще зручніше.

Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/ адаптований для всіх мобільних пристроїв. Бажаючі також можуть оформити підписку на актуальні вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot або Viber http://www.viber.com/dczworknowbot.

Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет (https://is.gd/JA9T4N). З покроковою інструкцією створення кабінету можна ознайомитися тут (https://is.gd/w0zea4). Одразу після модерації ваша вакансія з’явиться на всіх наших ресурсах, зокрема на єдиному порталі вакансій, а наші фахівці почнуть підбір найкращих кандидатів!

Створення порталу було ініційоване Міністерством економіки та Державною службою зайнятості з інформаційною взаємодією із 6 найбільшими сайтами з працевлаштування (work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com, ua.jooble.org). Наразі на порталі щоденно розміщується більше 220 тисяч вакансій, які оновлюються онлайн.

Щоб подати або знайти вакансію можна звернутися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або на «гарячу лінію» ОЦЗ 0635765756.

Також, вакансії публікуються на сервісах:

Телеграм – “Робота на Тернопільщині”, “Робота зараз. Державна служба зайнятості”, «Вакансії! Тернопільська область»

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/) Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs  

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *