Жителям Тернопільщини пропонують топ-5 онлайн-ресурсів із безкоштовними уроками

Жителям Тернопільщини пропонують топ-5 онлайн-ресурсів із безкоштовними уроками

Пропонуємо вашій увазі добірку онлайн-ресурсів, на яких можна знайти безкоштовні онлайн-уроки і швидко освоїти будь-яку професію. Тисячі українців вже встигли пройти навчання та опанувати безліч професій.

1) 90 безкоштовних уроків – ресурс, на якому можна знайти практично будь-які уроки, починаючи від програмування та іноземних мов та закінчуючи грою на гітарі.

2) Prometheus – це платформа масових відкритих онлайн-курсів. Багато курсів поділені на цикли. Також тут можна знайти доволі рідкісні курси – наприклад, курси з підприємництва, ІТ та PR.

3) Відкритий Університет Майдану – проект, котрий пропонує безкоштовні відеолекції. Серед кількох десятків курсів є, наприклад, курс про політичні ідеології, фінансову грамотність та інформаційну безпеку.

4) Coursera – освітній проект, який пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. У разі успішного закінчення, студент отримує сертифікат про проходження курсу.

5) TED –  відомий сайт, на котрому можна знайти більше 2 тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі – озвучені нею. Спікерами є видатні науковці, політики, бізнесмени та активісти.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares