ЗУНУ та Підволочиська громада співпрацюватимуть

ЗУНУ та Підволочиська громада співпрацюватимуть

Під час засідання ректорату відбулося урочисте підписання угоди між Західноукраїнським національним університетом та Підволочиською громадою.

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий та селищний голова Віталій Дацко у рамках співпраці домовились про вдосконалення та підвищення рівня освітнього процесу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, впровадження в освітній процес кращого науково-професійного досвіду службовців та посадових осіб Підволочиської ОТГ, підготовку та проведення спільних заходів.

«Ваша громада має унікальну можливість використати весь науковий потенціал нашого університету для розбудови громади та покращення рівня життя громадян. Сьогоднішня зустріч – тільки початок співпраці, проте я впевнений, що вона буде плідною й взаємовигідною», – сказав ректор Андрій Крисоватий.

«Я радий співпрацювати з таким потужним та знаним колективом науковців Західноукраїнського національного університету. Переконаний, що така діяльність буде ефективною й  принесе усім користь», – зазначив Віталій Дацко.

Об’єднані зусилля – це нові можливості та великі перспективи.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares