Аферисти й далі викрадають гроші з банківських карток жителів Тернопільщини

Аферисти й далі викрадають гроші з банківських карток жителів Тернопільщини

Втратила за класичною шахрайською схемою 30 тисяч гривень мешканка Тернополя. Жінці зателефонували та розповіли, що картку заблокували у банку через підозрілі спроби зняти гроші з рахунку, тож тепер її слід знову авторизувати. Така «послуга» завершилася втратою усього залишку, а жертва сама допомогла їх перевести на інший рахунок.
А мешканець Зборівщини, навіть не перевіривши строки дії картки, які чітко вказані на ній, взявся допомагати невідомому додзвонювачу продовжити термін користування рахунком. Свої ж 13 тисяч гривень він за вказівкою псевдобанкіра перевів на інший рахунок. Аферист запевнив: щойно термін користування карткою поновиться, гроші автоматично повернуться. На жаль, дива не сталося.
Простий спосіб уникнути подібних проблем – самому перевірити все в банку. На кожній картці є безкоштовний номер гарячої лінії, де кожному нададуть допомогу. Зайдіть в будь-яке відділення банку, розкажіть про проблему і вас проконсультують справжні працівники.
Будь-які фінансові операції по телефону не проводить жоден працівник банку. Якщо вам таке пропонують – це однозначно телефонують шахраї, застерігають у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *