Американська “Мрія” на Тернопільщині – за українськими правилами

Американська “Мрія” на Тернопільщині – за українськими правилами

Українські села вимирають. Щорічно з карти зникає до двох десятків населених пунктів. Це офіційна статистика. І поки людське життя за межам мегаполісів ледь жевріє, аграрні ділки у вбранні від Gucci обманом вибивають із селян останні копійки.

Агрохолдинг «Мрія”  славиться не лише своїми «неординарними» методами роботи, а й любов’ю до шикарного життя за рахунок наївних кредиторів та інвесторів. У час тотальної бідності та війни, ці “замріяні” багатії влаштовують «банкет на кістках». Здається, новий менеджмент на чолі із Саймоном Чернявським не готовий затягувати паски на своїх пузах, лише затягує петлю на шиї селян.

«Я такой человей, котрому нужно все и сразу,» – не соромлячись зізнається генеральний директор «Мрія» Агрохолдинг Саймон Чернявський.

Тож поки кредитори і інвестори чекають на погашення “Мрією” боргів у сумі майже 1.1 млрд. доларів, новий менеджмент на чолі із Саймоном Чернявським весь вечір відривається на повну під запальні дикі танці Руслани Лижичко. Окрім того, що танці відомої співачки дуже “дикі”, вони ще й захмарно дорогі. Орієнтовна вартість такого “загулу” із переможницею Євробачення — 500 000 гривень. Та, напевне, керівництву не вперше доводиться шикувати за чужі кошти.

Під час інтерв’ю пан Чернявський також часто згадує про свої гастрономічні вподобання та любов до дорогих ресторанів.

Саме тому, мабуть, на День Конституції “Мрія” у смт Козова  Тернопільської області «безкоштовно» годувала селян “вишуканим” делікатесом – смаженою картоплею.

Іронія полягає не в тому, що Саймон Чернявський їсть у шикарних ресторанах та запрошує дорогих зірок,  і навіть не в тому, що частує українських селян такою «незвичною» для них стравою «високої» кухні під назвою смажена картопля по-селянськи. Іронія в тому, що українців годують їх власним врожаєм, зібраним їхніми ж руками, на їхній же землі, яку американські спритні менеджери орендують за копійки.

Такий собі рабовласницько-кріпацький підхід. І все це до Дня Конституції України…

Задумайтесь, чи може хоч одна компанія в Україні під час економічної кризи дозволити собі свою “ручну” команду фрі-файтерів? “Мрія” – може! Чернівецький Обласний осередок Всеукраїнської федерації боїв без правил отримує матеріальну допомогу від компанії, про що часто згадують й самі представники обох “товаришуючих сторін”. Цікаво, а з якою метою агрохолинг заводить тісну дружбу із сильними та небезпечними молодиками, які заробляють на життя боями без правил? Можливо, саме ці обдаровані “спортсмени” були частиною  команди-мрії під час рейдерського захоплення у ніч з 2 на 3 липня, АТП у Хоросткові, що належить ТОВ «Глобал-Фід»?

Мета генерального директора Саймона Чернявського, а саме власний ресторан, уже зовсім скоро стане реальністю. Як мінімум, фінансова сторона питання уже давно вирішена. Головними “інвесторами” нового проекту Саймона виступлять збіднілі пайовики, наївні кредитори та інвестори. І саме їм вкінці цього пишного банкету під назвою “Мрія” Агрохолдинг” виставлять серйозний рахунок.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *