Барна стійка для кафе – нюанси успішної покупки

Барна стійка для кафе – нюанси успішної покупки

Будь-який власник закладу громадського харчування погодиться, наскільки важливо створити в залі правильну атмосферу Досить стандартний елемент обладнання, як барна стійка для кафе – в той же час виступає ключовим об’єктом. Вона одночасно є частиною інтер’єру, робочим місцем бармена, зоною для гостей і простором для кухонної техніки. Дане обладнання відіграє не останню роль у формуванні першого враження про престижність закладу, тож має бути презентабельною, цікавою, максимально функціональною і гармоніювати із загальним інтер’єром. В інтернет-магазині «Торгоборуд» – https://torgoborud.com.ua/ua/barni-stiyky можна підібрати готові варіанти на будь-який смак і бюджет, а також замовити за власним проектом.

Основні характеристики барної стійки для кафе

Барна стійка для кафе має бути максимально зручною як для працівників, так і для гостей, відповідати всім показникам ергономіки, бути практичною, зносостійкою, якісною, гармоніювати з іншими меблями. Для того, щоб зробити барну стійку для кафе нестандартною, зверніть увагу на можливість застосування певних дизайнерських рішень, додаткових опцій або елементів декору.

Функції барної стійки:

  • Відділяє зону бару від решти залу;
  • Розміщує в собі всю кухонну техніку, що необхідна для швидкого доступу – кавові машини, соковижималки та ін.

Важливо визначитися з видом конструкції і способом її розміщення в залі. Види барних стійок для кафе:

  • Пряма – часто використовується для поділу простору;
  • Поворотна або кутова;
  • Кругла – для створення окремої зони відпочинку;
  • Напівкругла – для економії простору, встановлюється в кутку.

Барні стійки так само можуть класифікуватися за способом розміщення. Вони бувають острівні, пристінні, привіконна або кутові.

Вибір матеріалів для барної стійки

Якщо Ви вирішили створити свою ідеальну барну стійку для кафе на замовлення, потрібно визначитися з матеріалами. Найбільш популярні варіанти:

  • Дерево. Виглядає презентабельно і дорого, особливо в тематичних закладах. Можна доповнити обробкою з металу або скла. Такий варіант має досить високу ціну і вимагає додаткової обробки, щоб уникнути згубної дії вологи;
  • ДСП. Популярна, недорога, екологічно чиста сировина, легка у догляді і експлуатації. Даний матеріал використовується для виготовлення конструкцій будь-якої форми. Для надання їй вишуканішого вигляду можна декорувати металом, склом або пластиком;
  • Метал. Використовується частіше для виконання елементів декору;
  • Пластик – найбільш демократичний варіант, популярний тим, що є можливість вибрати будь-який відтінок і фактуру.

Для того щоб Ваша кав’ярня була привабливою в очах клієнтів, виглядала неповторно і цікаво, компанія «Торгоборуд» може запропонувати Вам широкий асортимент готової продукції і кваліфіковану допомогу на всіх етапах створення або покупки меблів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares