Безробітним тернополянам допомагають кар’єрні радники (ФОТО)

Безробітним тернополянам допомагають кар’єрні радники (ФОТО)

На період встановлення карантину на території України, обслуговування незайнятих громадян та надання соціальних послуг в службі зайнятості здійснюється дистанційно. І тут основна роль відводиться роботі кар’єрних радників, адже вони здійснюють комунікацію як із вже зареєстрованим безробітним, так і з тими особами, які бажають зареєструватись у центрі зайнятості в пошуках роботи.
При спілкуванні із вже зареєстрованими безробітними кар’єрні радники опрацьовують наявні вакансії, пропонують скористатись послугами профконсультанта, щоб пройти профдіагностичне тестування та запрошують до участі у тематичних вебінарах.
Щодня кар’єрні радники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості здійснюють опрацювання поданих особисто та через електронну пошту заяв про надання статусу безробітного та надають консультації при виникненні додаткових запитань. Щодня ними надається понад 100 консультаційних послуг особам, які мають намір звернутись у центр зайнятості в пошуках роботи.
Зокрема, за період з 12.04.2020 р. по 27.04.2020 р. ними надано послуг для понад 1700 таких осіб, з яких близько 1100 особам надано статус безробітного.
Робота центру зайнятості і надалі триває в напрямку сприяння зайнятості особам, і кар’єрні радники завжди оперативно опрацьовують нові вакансії та надають дану інформацію особам, які шукають роботу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *