БК «Тернопіль» припинив співпрацю з американцем Керінгтоном Вордом (ФОТО)

БК «Тернопіль» припинив співпрацю з американцем Керінгтоном Вордом (ФОТО)

Головний тренер Тернополя Дмитро Забірченко повідомив про те, що клуб розірвав угоду з американським вінгменом Керінгтоном Вордом.

«Ворд поїхав за сімейними обставинами, наразі шукаємо йому заміну. В його батька була операція, він сказав: «Я – сімейна людина і повинен бути поряд з батьком». Я не мав сенсу його тримати, тому що розумів: він буде грати, думаючи про батька. Я сказав йому: «Їдь, коли зрозумієш скільки тобі потрібно часу, дай знати». Він погодився. Коли він повернувся додому, то написав, що не знає, скільки йому може знадобитися часу. Тому ми вирішили припинити співпрацю», – пояснив головний тренер Тернополя Дмитро Забірченко. Про це повідомляє БК “Тернопіль”

У шести матчах Суперліги Ворд набирав 11,5 очків (двоочкові – 51%, триочкові – 24%, штрафні – 57%), 5,5 підбирання, 1,5 передачі, 1,7 перехоплення та 1,3 блок-шоти в середньому за 27,6 хвилини на паркеті при рейтингу ефективності в 13,0 бали.

«Дякуємо Керінгтону за співпрацю, бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі та здоров’я його батькові», – йдеться у повідомленні баскетбольного клубу.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares