Благодійні концерти у тернопільських храмах – діти з колективу «Ходаки» збирають гроші для ЗСУ

Благодійні концерти у тернопільських храмах – діти з колективу «Ходаки» збирають гроші для ЗСУ

Замість поїздки на закордонний фестиваль талановиті діти з відомого ансамблю «Ходаки», що на Тернопільщині, організовують благодійні концерти у тернопільських храмах заради перемоги України. 

Зразковий художній аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Ходаки» – лауреат і переможець районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Колектив заснували у Малому Ходачкові 30 років тому.   Взимку «Ходаки» вибороли гран-прі на міжнародному фестивалі «Різдвяні дзвони», які проводили онлайн в Словенії. Український колектив запросили приїхати у цю країну у червні і виступити на фестивалі. Але талановиті діти замість того, щоб поїхати на це дійство, підготували зворушливу патріотичну програму для благодійного концерту, аби зібрати гроші для військових, зокрема, для тернопільських артилеристів 44-ї окремої бригади.

У концертах беруть участь школярі із Тернопільської ЗОШ №18 та Тернопільської ЗОШ №11, також долучаються батьки. Художній керівник колективу Михайло Полюга розповідає, що ці виступи надзвичайно складні і для дітей, і для глядачів, адже події, які зараз відбуваються, приносять багато болю українцям. І про це неможливо мовчати. 

– Ми розучили давні українські пісні козацької доби, часів національно-визвольної боротьби, які надзвичайно актуальні в наш час, також діти декламують патріотичні вірші, – каже Михайло Полюга. – Ми вже виступили у двох тернопільських храмах і плануємо продовжувати такі благодійні концерти не лише в Тернополі, а й в області. Також плануємо, окрім церков,  організовувати виступи у мистецько-культурних закладах краю.  Переконані, сьогодні – це найважливіше. І з нетерпінням, як і всі українці, чекаємо перемоги України.

Отож, «Ходаки» запрошують тернополян та всіх охочих послухати патріотичні пісні й емоційні вірші, а також долучитись до збору фінансової допомоги для ЗСУ.

  Гурт планує свої виступи у неділю, 14 серпня:  

11:15 – концерт у Церкві святого апостола Петра (на «Алясці»);

13:00 – концерт у центральному приміщенні ТРЦ «Подоляни».

Приходьте, наближаємо перемогу – разом!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *