Благодійники передали засоби захисту від COVID-19 для тернопільських лікарень

Благодійники передали засоби захисту від COVID-19 для тернопільських лікарень

Спалах нової хвороби – коронавірусної інфекції COVID-19 – показав усьому світу, якими важливими є взаємодопомога і турбота про ближніх. Багато людей долучилися (і продовжують це робити) для допомоги лікарям, які опинилися на передовій боротьби з цією недугою. Серед них – і працівники «Тернопільгазу».

За словами керівника ПраТ «Тернопільгаз» Олега Караванського, газовики добре знають, що це таке – працювати в умовах підвищеного ризику. І, якщо є така необхідність, без вихідних. Адже в умовах пандемії люди особливо потребують комфортних і таких уже звичних благ цивілізації, серед яких – безперебійна робота газових систем. Це і тепло, і можливість приготувати їжу й заварити запашний лікувальний чай.

Тож минулого тижня «Тернопільгаз» спільно з приватним підприємством «Компанія «Надежда» у рамках благодійної ініціативи передали засоби індивідуального захисту від COVID-19 окремим лікувальним закладам області й Тернополя. Зокрема, комунальному закладу обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, обласній дитячій клінічній лікарні, а також працівникам Підгаєцької районної лікарні.


Керівники згаданих установ висловили своє побажання, які засоби індивідуального захисту найбільш необхідні на теперішньому етапі у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Як запевнив Олег Караванський, «Тернопільгаз» у співпраці з «Компанія «Надежда» посприяють у їх отриманні.

«Допомагати людям» – це найблагородніша справа», – зауважив Олег Іванович. І це – не просто слова. Адже «Тернопільгаз» відомий на теренах області багатьма благодійними, меценатськими, спонсорськими проєктами.

Директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус зазначив, що їхнім працівникам дуже потрібні такі засоби індивідуального захисту під час виїздів на виклики хворих. Щиро подякував за допомогу і керівник обласної дитячої лікарні Григорій Корицький, адже основне у роботі медиків їхнього закладу – це також безпека і здоров’я дітей.

Тернопільська міська комунальна лікарня – одна з тих в області, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію. Тому, зауважив головний лікар закладу Ярослав Чайківський, потреба у засобах індивідуального захисту завжди є.

– Дай Бог, аби ми ніколи не знали подібних загроз. А виконували свою роботу, допомагаючи людям, – зазначив керівник «Тернопільгазу» Олег Караванський.


Приватне підприємство «Компанія «Надежда» (директор – Віктор Батраченко) понад 20 років займається оптовою та роздрібною торгівлею нафтопродуктами як на території України, так і за її межами. Власна мережа АЗС (АГЗП) налічує більше 100 об’єктів, придбаних, реконструйованих або створених заново тільки силами колективу підприємства. Підприємство є соціально відповідальним, тому на новозбудованих та реконструйованих об’єктах створюють всі умови для обслуговування маломобільних верств населення. Також завдяки участі у державній програмі на об’єктах облаштовують пункти тимчасового базування бригад Центру екстреної медичної допомоги.
Окрім основної діяльності, підприємство підтримує соціальні проєкти, займається благодійністю.


Loading...Схожі публікації

1 коментар

  1. Анатолій

    Дякуємо меценатам. Як приємно, що на цій світлині немає громадянина Надала, який полюбляє фотографуватися із чужими дарами. Ви молодці!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares