Богдан Яциковський: «Діти – як тендітні проліски. Вони повинні зростати у теплі й турботі»

Богдан Яциковський: «Діти – як тендітні проліски. Вони повинні зростати у теплі й турботі»

Двадцять років тому аматорський танцювальний колектив “Пролісок” з Котюжин на Збаражчині отримав звання народного. З цього приводу у селі влаштували урочисте дійство. На свято завітав і депутат обласної ради Богдан Яциковський.

Привітавши земляків з такою непересічною подією, він зазначив:

– Прекрасно, що таке віддалене село, така невеличка школа має таку довгу танцювальну історію. Під час зустрічей з людьми я неодноразово наголошував, що надважливе завдання для України – зберегти молодь, особливо – у селах. Адже якщо юнаки та дівчата знайдуть щастя в отчому краї, вони не залишать рідного дому, не повиїжджають закордон. Тим паче, якщо йдеться про таку красиву, талановиту юнь, яка зростає у Котюжинах.

Разом з місцевими мешканцями та гостями з сусідніх сіл і райцентру, Богдан Яциковський щиро аплодував майстерним виступам «Проліска».

– Зроблю все можливе, щоб «ожив» у Котюжинах спортивний комплекс, який потребує капітального ремонту, а у Великих Вікнинах, нарешті, треба добудувати школу. Діти, як тендітні проліски. Вони мають зростати у теплі і турботі, навчатися, виховуватися і розвиватися у належних умовах – і у Котюжинах, і у Збаражі, в Тернополі, у всіх містечках і селах України, – сказав він.

Наталія Назар.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *