Був патріотом та людиною великого серця: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ростиславом Урдою

Був патріотом та людиною великого серця: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ростиславом Урдою

Людина з великим серцем і щирою душею, надзвичайно відповідальний та виконавчий, великий патріот, а ще хороший керівник, фахівець, розумний і з «золотими руками» – такі гарні слова кажуть про Ростислава Урду у Бережанах.

Ростислав Урда захищав Україну від ворога ще в 2014-2015, з початком повномасштабного вторгнення знову пішов на фронт. На жаль, російські окупанти забрали життя мужнього воїна.

Ростислав працював у Бережанському МКП «Добробут» головним інженером. У підприємстві не можуть повірити, що їхнього колеги уже нема, для колективу – це велика втрата. 

«Колектив Бережанського МКП «Добробут» висловлює велику скорботу з приводу непоправної  втрати Ростислава Петровича Урди і приносить найглибші співчуття його сім’ї та родині. Ми всі дуже сумуємо разом із вами та поділяємо ваше невимовне горе.

Виборюючи своє право на вільне і щасливе майбутнє, наша Україна платить дуже високу ціну, вона платить життями її кращих синів та дочок. Одним із таких був і Ростислав Урда.

Людина з великим серцем і щирою душею, надзвичайно відповідальний та виконавчий, великий патріот своєї країни, а ще хороший керівник, фахівець, розумний і з «золотими руками» – саме таким його запам’ятає наш колектив. Та думаю, що таким його знали майже усі у нашому місті. І дуже багато мешканців Бережан мали можливість особисто переконатися у його високій професійності, обізнаності і великій скромності та ввічливості.

Дуже важко писати про Ростислава Петровича слово був, але ж ми всі знаємо , що герої не вмирають, ми віримо, що світла пам’ять про нього буде жити вічно, його ім’я буде вписане в історію нашого краю як відданого захисника своєї Вітчизни. Спочивай з миром, Ростиславе. Нехай буде Тобі Царство небесне», – у підприємстві висловили щирі співчуття родині. 

можливість особисто переконатися у його високій професійності, обізнаності і великій скромності та ввічливості.

Бережанці, друзі, рідні теж не можуть повірити, що більше немає їхнього Ростислава. «Ще три дні тому, чула його голос, він дзвонив чоловікові з фронту… Не віриться!!! Рашисти забирають найкращих. Вічна пам’ять, співчуття всім рідним! – пише Людмила Богданець.

Сотні людей зустріли траурний кортеж з тілом Ростислава, який у неділю, 25 вересня, вирушив з Тернополя до рідних Бережан. В колі сім’ї, у рідному домі, що на вулиці вулиці Лепких, близькі, друзі, побратими віддали останню шану захиснику України і нас з вами. 

Панахида за захисником відбулася у церкві Святої Трійці. Поховали мужнього воїна на кладовищі в селі Рай. Тепер разом з іншими загиблими побратимами Ростислав боронитиме Україну і своїх рідних з небес. 

Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *