Був справжнім патріотом: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Сакалюком

Був справжнім патріотом: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Сакалюком

Володимир Михайлович Сакалюк з Борщева був хорошим батьком, який піклувався про сина і доньку, люблячим чоловіком, добрим сином, щирим братом, надійним другом. І гарною, світлою людиною,  справжнім патріотом України. Та ця проклята війна забирає найкращих…    

Володимир загинув під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника 12 вересня на Донеччині. Він був навідником роти охорони військової частини А4053. 6 січня, на Святвечір, Володимиру Сакалюку виповнилося лише 48 років.

 У спогадах рідних, побратимів, друзів він так і залишиться мужнім, вродливим, усміхненим, щасливим. Ніколи більше Володимир не обійме кохану дружину, сина Владислава і доньку Надію. Не пригорне маму Ольгу, не усміхнеться щиро братові Василю та сестрі Надії. і брат Василь. 

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про загиблого Воїна-Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Володимира знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях», – висловив співчуття начальник другого відділу 

Чортківського РТЦК та СП, підполковник Богдан Вербіцький. 

 У п’ятницю, 16 вересня, сотні борщів’ян прийшли попрощатися із своїм Героєм. Сумують за українським захисником і в селі Шершенівка, де Володимир народився, де зростав.  

  «За упокій душі захисника України Володимира Сакалюка прийшли помолитись рідні та близькі полеглого, військовослужбовці, жителі міста. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Нехай Господь Бог допомагає рідним перенести цю важку біль втрати близької людини. Вічна пам’ять Захиснику України! Вічна пам’ять Герою – Володимиру Сакалюку!» – написали на сторінці Борщівської міської ради.

«Важко і боляче, коли війна забирає справжніх… А саме так сьогодні згадують про жителя міста Борщева Володимира Сакалюка, який 12 вересня у боях на Донеччині поклав своє життя на вівтар рідної України. Турботливий батько двох дітей, люблячий чоловік, добрий син, щирий брат, надійний друг і просто світла людина, справжній патріот нашої держави. Дуже сумно і гірко, що після цих слів стоїть жорстоке і несправедливе – «був»… 

Світлий та добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях! Господи! Яка висока ціна за право бути вільними і незалежними… Не забудемо! Не пробачимо!» – щирі слова про Володимира Сакалюка оприлюднили в Чортківській районній державній адміністрації.                                          

Поховали Володимира Сакалюка на Алеї Героїв, що на цвинтарі у Борщеві. Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *