Захищав Україну ще в АТО: на Тернопільщині попрощалися із старшим сержантом Анатолієм Мокрицьким

Захищав Україну ще в АТО: на Тернопільщині попрощалися із старшим сержантом Анатолієм Мокрицьким

 Анатолій Мокрицький із села Шипівці Товстенської громади боронив Україну ще з 2014 року, коли був в АТО. Коли почалась повномасштабна війна з російськими окупантами, чоловік одразу повернувся з-за кордону і вже 27 лютого пішов на фронт. Воював у гарячих точках.

 Анатолій загинув 9 вересня у боях з російськими окупантами під час звільнення Харківщини поблизу населеного пункту Гороховатка. Він був старшим сержантом, командиром відділення взводу однієї з бригад. 20 серпня Герою виповнилося всього 35 років. Вдовою залишилася дружина Анатолія Вікторія, осиротів без татка семирічний синочок Олежик. Ніколи не обіймуть свого доброго, мужнього сина мама Оксана, тато Степан.

15 вересня Товстенська громада попрощалася зі своїм Героєм – Анатолієм Мокрицьким. Віддати останню шану земляку зійшлися мешканці з усієї округи. 

«Більше сотні жителів громади молились за душу загиблого захисника та проводжали його в останню дорогу. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Нехай Господь Бог допомагає рідним перенести цей важкий біль втрати близької людини. Вічна пам’ять Захиснику України!» – повідомили на сторінці Товстенської селищної  ради. 

Дорога до вічного спочинку Героя була довгою, у сотні кілометрів Україною, через селище Товсте і до рідного села Шипівці. Зі сльозами на очах, на колінах та з квітами зустрічали кортеж з тілом мужнього воїна земляки. У рідних Шипівцях Анатолій знайшов вічний спочинок і тепер вже оберігатиме дорогих йому людей та Україну з небес.

Вічна пам’ять Герою, який віддав за Батьківщину, за нас з вами найдорожче – своє молоде життя. Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *