Через спалах коронавірусу на Прикарпатті блокпости: хворих планують везти і на Тернопільщину

Через спалах коронавірусу на Прикарпатті блокпости: хворих планують везти і на Тернопільщину

В Івано-Франківській області через спалах коронавірусу розгорнули роботу 16 карантинних блокпостів. З 22 лютого в області запроваджують червону зону. Жорсткі обмеження діятимуть щонайменше тиждень – до 28 лютого.

Тут ситуація найгірша в країні – кількість хворих за місяць збільшилася вчетверо. Значне навантаження відчувають місцеві медзаклади. У регіоні вирішили розмістити мобільний госпіталь, під коронавірус віддадуть три лікарні. Також коронавірусних хворих з Прикарпаття будуть розвозити по лікарнях Тернопільської та Чернівецької областей, пише BBC News Україна.

У поліції кажуть, що на КПП будуть контролювати дотримання карантинних вимог серед перевізників, вимірювати температуру і за необхідності перевіряти документи.

З повним переліком КПП можна ознайомитися на сторінці поліції.

Як зазначає видання, спалах коронавірусу в Івано-Франківській області зафіксували на початку минулого тижня.

Медики Франківщини звинувачують в ситуації свята і туристів, а також критикують центральну владу за пізні рішення. На їхню думку, карантин був би доречним до Нового року, а не після.

З понеділка в Івано-Франківську заборонені масові розважальні, релігійні заходи, не працюватимуть ресторани, але їздитиме громадський транспорт. Частину школярів відправляють на дистанційне навчання.

Чи закриють готелі й чи працюватиме «Буковель», поки що невідомо.

Карантин в Україні продовжили до 30 квітня.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares