Чортківські баскетболісти двічі поступаються хмельничанам

Минулої суботи та неділі, 2-3 листопада, у Чорткові знову був великий баскетбол. В рамках другого туру першої ліги чемпіонату України (група 4) БК “Тернопіль ТНЕУ-2 Кристал” Чортків у домашніх стінах провів двоматчеву серію з командною БК “Хмельницький”, повідомляє Спорт Тернопільщини.

Тільки у першому протистоянні наша молода команда зуміла нав`язати боротьбу супернику. Перед великою перервою вона навіть вела у рахунку – 44:43. Однак у третій чверті гра не пішла і матч закінчився з різницею у 20 очок – 71:91.

Що цікаво, у неділю по закінченню другої зустрічі на табло було зафіксовано майже ідентичний підсумковий рахунок – 70:91.Перевага гостей і тут була незаперечною.Лише остання чверть була за чортківчанами – 21:14.

Попри поразку, маючи в активі шість залікових пунктів (дві перемоги і дві поразки), БК “Тернопіль ТНЕУ-2 Кристал” Чортків залишається на другому рядку турнірної таблиці у своїй групі.

Джерело: chortkiv.city.